Autorka:  2014-10-21

Magazyn

(4 głosów)

Szanowni Klubowicze!

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące zasad wypożyczania sprzętu z magazynu sprzętowego.

 

ZASADY WYPOŻYCZANIA I ZWROTÓW SPRZĘTU:

  • Z magazynu sprzętowego znajdującego się w siedzibie klubu przy ul. Chełmskiej 50 lok. nr 80 korzystać mogą wszyscy członkowie klubu z opłaconymi na bieżąco składkami. 
  • Wydanie sprzętu odbywa się po uprzednim wypełnieniu karty magazynowej, w której określa się dokładną datę jego zwrotu. Prosimy o terminowe oddawanie sprzętu!
  • Do magazynu zwracamy wyłącznie sprzęt czysty i wysuszony – dotyczy to również sprzętu osobistego w tym kasków!!! Magazynier ma prawo odmówić przyjęcia sprzętu nie spełniającego powyższych warunków.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ WYPOŻYCZAJĄCEGO:

  • Wypożyczający ponoszą pełną odpowiedzialność (w tym odpowiedzialność materialną) za wypożyczony sprzęt oraz ewentualne wypadki wynikające z jego nieprawidłowego użytkowania.
  • W przypadku utraty lub zniszczenia sprzętu osoba wypożyczająca zobowiązana jest do zwrotu jego wartości na konto Klubu.

 

GODZINY PRACY MAGAZYNU:

  • Magazyn czynny jest w każdy wtorek od godziny 19:30 do ostatniego interesanta, nie dłużej jednak niż czas trwania wtorkowych spotkań klubowych. O wszelkich zmianach dotyczących godzin pracy magazynu, Magazynier bądź jego Zastępca informują klubowiczów drogą mailową na adres grupy SW.
  • Wypożyczenia sprzętu w inne dni tygodnia możliwe są wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego terminu z jednym z magazynierów.

 

KONTAKT:


- Magazynier -  Wojciech Matysiak (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon: 537 886 665) 

- Zastępca Magazyniera - Jerzy Karpiuk (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.); Stanisław Mielczarek (telefon: 606 326 201)

 

Przeczytano 7123 razy

Podziel się

share on facebook share on linkedin share on twitter
Joanna Magdalińska

Nieuleczalna kociara, miłośniczka aktywnego wypoczynku, nałogowa degustatorka tanich win, kolekcjonerka skał radioaktywnych... Zapytaj co myślę, a z pewnością odpowiem Ci z gracją i szczerością Małej Mi z Muminków;)

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się