Autor:  2019-08-07

Kurs Taternictwa Jaskiniowego - Październik 2019

(0 głosów)

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ KURSU TATERNICTWA JASKINIOWEGO!

 

    Z początkiem października rozpoczynamy w Speleoklubie Warszawskim kolejną edycję kursu taternictwa jaskiniowego. Zapraszamy osoby zainteresowane tematyką jaskiniową, chcące nabyć umiejętności bezpiecznego poruszania się po jaskiniach oraz dokument uprawniający do wstępu do jaskiń Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz Gór Sokolich.

    Na spotkanie informacyjne zapraszamy 20 sierpnia na godzinę 19:30 do siedziby Speleoklubu Warszawskiego, przy ul. Chełmskiej 50 lok. 80 - parter, wejście od podwórka, przez szare drzwi z kratą i napisem "Hufiec Warszawa Mokotów". Jeżeli nie uda się Państwu dotrzeć najważniejsze informacje o kursie znajdziecie na  stronie speleo.waw.pl/faq Dodatkowe pytania kierować proszę na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

    Formularz zgłoszeniowy udostępniamy pod adresem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjAJ8BY0wgBGQCxtkBMf1_Ac3bfOMCpfebogHeqiUksJNVnA/viewform Zbieranie zgłoszeń kończymy 8 września.

Przeczytano 1720 razy

Podziel się

share on facebook share on linkedin share on twitter

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się