Autorka:  2017-12-13

Wigilia SW

(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy wszystkich klubowiczów, sympatyków i przyjaciół Klubu na spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w siedzibie Klubu dnia 19 grudnia 2017r. o godz. 19:30.

Będzie czas na podsumowanie minionego roku, ogłoszenie werdyktu Kapituły konkursu o "Złoty Ołówek" i "Złotą Plakietkę" oraz snucie jaskiniowych planów na rok 2018.
Na naszym Wigilijnym stole nie może zabraknąć tradycyjnych potraw i smakołyków. Poniżej link to tabeli, w której możecie zaznaczyć jakie danie planujecie przygotować: Lista_potraw_wigilijnych
A jeśli nie ufacie takim internetowym "wynalazkom" to prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do Krysi Jankowskiej (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), która zarządza wigilijnymi przygotowaniami.

Pozostaje zapytać, czy w naszym Klubie byli jacyś grzeczni grotołazi i grotołazki? Jeśli tak to z pewnością nie zabraknie również Świętego Mikołaja oraz jego pomocników. Wierzymy, że w mijającym roku wszyscy Klubowicze byli bardzo grzeczni, możnaby powiedzieć - jak ANIOŁKI i dlatego prosimy o przyniesienie symbolicznych prezentów zaczynających się na literę "A" ... armata, ananas, amonit, agrafka.. ascension :D - coś tam wymyślicie!

Przeczytano 2489 razy

Podziel się

share on facebook share on linkedin share on twitter
Joanna Magdalińska

Nieuleczalna kociara, miłośniczka aktywnego wypoczynku, nałogowa degustatorka tanich win, kolekcjonerka skał radioaktywnych... Zapytaj co myślę, a z pewnością odpowiem Ci z gracją i szczerością Małej Mi z Muminków;)

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się