Autor:  2019-09-26

Piknik rodzinny - Muzeum Geologiczne

(0 głosów)

W miniony weekend odbyły się urodziny Dyzia - dinozaura. Piknik rodzinny organizowany przez Muzeum Geologiczne przy Państwowym Instytucie Geologicznym-Państwowym Instytucie Badawczym. Nasz klub miał okazję przedstawiać świat jaskiń dla najmłodszych oraz dla starszych uczestników.

Podczas eventu pokazywaliśmy strój grotołaza, uczyliśmy wiązać węzły, najmłodsi mogli pokolorować nietoperze. Dla ciekawych Łukasz Kralczyński wykonał prelekcje podczas, której cała sala mogła poznać ciekawostki o jaskiniach oraz dowiedzieć się więcej szczegółów. Cały wykład zgromadził około 40 osób.
W wydarzeniu brali udział Łukasz i Katarzyna Kralczyńscy, Paweł Burkacki, Wojtek Matysiak. Mamy nadzieje, że młodzi uczestnicy pikniku będą w przyszłości członkami naszego klubu. :)

Poniżej kilka zdjęć.

 

Przeczytano 1345 razy

Podziel się

share on facebook share on linkedin share on twitter

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się