Aktualności (106)

Aktualności jaskiniowe i klubowe! Zapraszamy! Bądź na bieżąco!

poniedziałek, 19 sierpień 2019 15:15

Zmarła Ewa Styczyńska-Jurewicz

Autor:

Ze smutkiem zawiadamiamy, że odeszła od nas nasza klubowa koleżanka Ewa Styczyńska-Jurewicz (numer znaczka klubowego 4a). 

Pogrzeb odbędzie się 28 sierpnia w środę, msza w kościele parafialny św. Jana Kantego na Żoliborzu o godz. 13.00. O 14.30 urna zostania pochowana na Starych Powązkach.


Z wyrazami smutku
Zarząd SW  

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ KURSU TATERNICTWA JASKINIOWEGO!

 

    Z początkiem października rozpoczynamy w Speleoklubie Warszawskim kolejną edycję kursu taternictwa jaskiniowego. Zapraszamy osoby zainteresowane tematyką jaskiniową, chcące nabyć umiejętności bezpiecznego poruszania się po jaskiniach oraz dokument uprawniający do wstępu do jaskiń Tatrzańskiego Parku Narodowego oraz Gór Sokolich.

piątek, 02 sierpień 2019 08:13

Jubileusz SW - zapisy

Autor:

Speleoklub Warszawski zaprasza wszystkich członków klubu, kursantów i sympatyków do wspólnego świętowania 65-ciu lat naszej działalności. W programie między innymi wspólne wyjścia do jaskiń, pokazy zdjęć i slajdów oraz zabawa do późna. Możemy teraz podać trochę więcej szczegółów związanych z tym wydarzeniem i rozpocząć ZAPISY!

Formularz do zapisów: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVY3KM5KxxkA3gg3LZLJt7yZx-CUp2JfL4vYlEFrMWNt0hBg/viewform

poniedziałek, 22 lipiec 2019 10:20

Jubileusz SW - Mamy 65 lat!

Autor:

Drodzy Speleoklubowicze,
W tym roku obchodzimy jubileusz SW - działamy w jaskiniach już od 65 lat. Z tej okazji zapraszamy wszystkich członków i sympatyków klubu na obchody, które odbędą się w Dużej Willi w Złotym Potoku w dniach 27-29 września 2019. Zarezerwujcie sobie tę datę już dziś. Szczegóły imprezy pojawią się wkrótce na liście mailowej, stronie i facebooku.
Zapraszamy!

poniedziałek, 01 lipiec 2019 20:48

Polana Rogoźniczańska 2019 dla członków SW

Autor:

Drodzy Klubowicze i Kursanci!

W rozpoczynającym się sezonie letnim, pragniemy Was wszystkich jak co roku zaprosić do skorzystania z bazy noclegowej na Polanie Rogoźniczańskiej

Proponujemy Wam skorzystanie z  klubowej puli noclegów na polanie i naszej akcji promocyjnej (link do zapisów na liście mailingowej).

Zapisy trwają do 5 lipca 2019 r. 

Więcej informacji o bazie na stronie PZA http://pza.org.pl/news/news-jaskinie/polana-rogozniczanska-2019

(zdjęcie pochodzi z serwisu: http://www.facebook.com/kwartalnik.Jaskinie)

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się