Autor:  2015-05-21

Projekt Śnieżna

(1 głos)

Niniejszym informujemy, że nasz Klub otrzymał zgodę od Tatrzańskiego Parku Narodowego na wymianę punktów asekuracyjnych w Jaskini Śnieżnej w Partiach Animatorów i Kominach Amoku. Partie Animatorów i Kominy Amoku były eksplorowane przez naszych kolegów z SW stąd pomysł aby Speleoklub Warszawski wykonał prace, które umożliwią bezpieczne poruszanie się po tych partiach jaskini.

 

Realizację projektu rozpoczynamy w czerwcu i będziemy kontynuować przez najbliższe miesiące. 

Termin pierwszej akcji wyznaczyliśmy na 27-28 czerwca. Terminy kolejnych akcji będą ogłaszane sukcesywnie w miarę realizacji założonych celów. Prace ekiperskie będą prowadzone na odcinku Drugi Płytowiec - Sala Wesołej Warszawki pod kierunkiem ekiperów: Piotra Sienkiewicza i Filipa Filara.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji. Zadania będą polegały na zaniesieniu potrzebnego sprzętu, pomocy ekiperom, wyniesienia dwóch worów z linami z sali Wesołej Warszawski, pracach polegających na oczyszczaniu drogi. Informacji na temat projektu udzielają Beata Michalak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Piotrek Chrzanowski   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W celu zgłoszenia swojego udziału w akcjach kontaktujcie się z Piotrem Chrzanowskim.

 

Przeczytano 2307 razy

Podziel się

share on facebook share on linkedin share on twitter

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się