Autorka:  2018-12-06

Wigilia Klubowa 2018

(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy wszystkich klubowiczów, sympatyków i przyjaciół Klubu na spotkanie Wigilijne, które odbędzie się w siedzibie Klubu dnia 18 grudnia 2018r. o godz. 19:30.

Będzie czas na podsumowanie minionego roku oraz snucie jaskiniowych planów na rok 2019.

Na naszym Wigilijnym stole nie może zabraknąć tradycyjnych potraw i smakołyków. Dlatego poniżej wklejamy link to tabeli, w której możecie zaznaczyć jakie danie planujecie przygotować:

Lista_potraw_wigilijnych

A jeśli nie ufacie takim internetowym "wynalazkom" to prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do Krysi Jankowskiej (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), która zarządza wigilijnymi przygotowaniami.

Pozostaje zapytać, czy w naszym Klubie byli jacyś grzeczni grotołazi i grotołazki? Jeśli tak to z pewnością nie zabraknie również Świętego Mikołaja oraz jego pomocników. W tym roku z niecierpliwością czekamy na mróz, śnieg i prawdziwą zimę, dlatego proponujemy przygotowanie prezentów na literkę "Z" jak zima.. lub takich, które z zimą są bliżej lub dalej związane :)

Zarząd SW

Przeczytano 1526 razy

Podziel się

share on facebook share on linkedin share on twitter
Joanna Magdalińska

Nieuleczalna kociara, miłośniczka aktywnego wypoczynku, nałogowa degustatorka tanich win, kolekcjonerka skał radioaktywnych... Zapytaj co myślę, a z pewnością odpowiem Ci z gracją i szczerością Małej Mi z Muminków;)

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się