Autorka:  2018-05-08

Australia, Indie, Nepal - spotkanie z Olą Guzek - NOWY TERMIN!

(0 głosów)

ZNAMY NOWY TERMIN SPOTKANIA Z OLĄ GUZEK!

Zapraszamy do Klubu 29.05.2018r. na godzinę 19:45. Ola opowie o swojej sześciomiesięcznej podróży, która miała miejsce jeszcze "przed Omanem". Poniżej parę słów (i zdjęć) od Oli.

Tym razem zabiorę Was w dalszą część przygód, które wydarzyły się jeszcze przed Omanem. Polecimy z Nowej Zelandii do Australii i przejdziemy się szlakiem Larapinta Trail, który wiedzie w samym centrum gorącego Red Center. Dowiecie się, jak szybko można otworzyć drzwi domu, w którym został zatrzaśnięty klucz z bagażami, na dwie godziny przed wylotem. Pokażę Wam Indie z tej dobrej i złej strony. Przekonacie się, że to, co najczęściej przywozi się z Indii to nie pamiątki :) Będzie trochę o chorobach i o tym, jak się je przechodzi podróżując samemu. Opowiem o górach Ladakhu, nazywanych często “Małym Tybetem” i o Tybetańczykach mieszkających w Dharamsala, ich prześladowaniach przez Chińczyków i ucieczkach. Na koniec pokażę jak wygląda współczesny szlak dookoła Annapurny oraz wioskę Langtang, która została zmieciona z powierzchni ziemi podczas ostatniego trzęsienia ziemi w Nepalu w 2015 roku. W 1,5 h postaram się opowiedzieć o 5 miesiącach podróży, którą odbyłam solo, bez wsparcia z zewnątrz, bez sponsorów, ale z użyciem tlenu :)

Ola Guzek


 

Przeczytano 1773 razy

Podziel się

share on facebook share on linkedin share on twitter
Joanna Magdalińska

Nieuleczalna kociara, miłośniczka aktywnego wypoczynku, nałogowa degustatorka tanich win, kolekcjonerka skał radioaktywnych... Zapytaj co myślę, a z pewnością odpowiem Ci z gracją i szczerością Małej Mi z Muminków;)

Współpracujemy z:

 

 

Jesteśmy członkiem PZA 
Współpracujemy z e-przemek.pl
 

 

Skontaktuj się z nami

Masz pomysł na ciekawą wyprawę, projekt?

Chciałbyś poznać wyjątkowych i wyjątkowo dzielnych ludzi?

Chciałbyś spróbować swoich sił w poruszaniu się po górach i jaskiniach?

skontaktuj się